"Çukurova’nın En İyi Gazetesi"

Son Güncelleme 10:35

Özülkü'den 4. hastane

Yatırımcı iş adamı, Akkapı Mahallesi'nde 30 milyon TL'lik yeni bir sağlık tesisini daha Adana'nın hizmetine sundu


Uzun yıllar Adana sağlık sektörüne yaptığı devasa yatırımlarla dikkat çeken işadamı Bülent Özülkü, Özel Adana Hastanesi, Alman Hastanesi, Metro Hastanesi'nden sonra 4. hastanesi olan Güney Adana Hastanesini de vatandaşın hizmetine sundu. Bugüne kadar hiç bir yatırımın giremediği Akkapı Mahallesi'ne 30 milyon TL  yatırımla hastane kazandıran Özülkü, bölge halkının gönlünü kazandı.

CESARETLİ YATIRIMCI

Ekonomik geliri düşük vatandaşların ağırlıkta olduğu Akkapı Mahallesi'ne 30 milyon TL'lik bir yatırımla tam donanımlı bir hastaneyi halkın ayağına götüren Bülent Özülkü, bu cesaretiyle büyük taktir topluyor.Özülkü Şirketler Grubu tarafından Akkapı Mahallesi'nde 30 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Güney Adana Hastanesi, tüm branşlarda hasta kabulüne başladı.

30 MİLYON TL'LİK YENİ YATIRIM

Adana'nın güney bölgesinde 180 yatak kapasiteli hastane, 30 milyon TL'ye mal olarken, tüm branşlarda 60 uzman hekim kadrosuyla hasta kabulüne başladı. Adana'ya tam donanımlı tüm teknik hizmetleri verebilecek, seçilmiş doktor kadrosu ve ileri teknolojinin sağladığı bütün yenilikleri 20 yıldır sunan Özülkü Şirketler Grubu, yeni bir hastaneyi daha hizmete sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

BÖLGENİN SAĞLIK ÜSSÜ

Özel Güney Adana Hastanesi Tıbbi Koordinatörü Ahmet Üstel,"Hastaneler şehir merkezlerine kurulurken bizler bölge halkına hizmet vermek için merkezimizi açtık. 25 adet yeni doğum yoğun bakım, genel yoğun bakım, kardiyoloji yoğun bakım ve fizik tedavi ünitelerimiz ile SGK'lı hastalarımıza da hizmet veriyoruz. Yılbaşı itibariyle yeşil kartlı hastalarımıza da bakacağız." dedi.Yakında 1.5 milyon dolarlık radyoterapi ünitesini açacaklarını kaydeden Üstel, "Bölgenin sağlık üssü olduk." ifadelerini kullandı.Haber Tarihi : 18.10.2011         Bu Haber 31525 Kez Okundu.Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

REKLAM

Facebook

Twitter