"Çukurova’nın En İyi Gazetesi"

Son Güncelleme 10:35

EXPO 2016 NAMIK KEMAL BİÇER…

Tamer Gözüdeli

 

Dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen bu dev tanıtım projesi, dünyanın en önemli sahil kentleri arasında yer alan Antalya kentimizde gerçekleştiriliyor.

           EXPA 2016'yı dört günde 100 bin kişinin ziyaret ettiği istatistiğini göz önünde bulundurursak organizasyonun sonuna kadar milyonların ziyaret edeceği sürpriz olmayacaktır.

           Bu organizasyonun Türkiye için önemi tartışılmaz elbette,Adana açısından önemi de. Kent için ve bu kentte yaşayan bir Adana' lı için heyecan ve gurur verici. Nedeni ise EXPO 2016'nın en önemli ayağını bir Adanalının ve Adana'nın köklü organizasyon firması. Yıllardır uluslar arası organizasyonlara imza atan " PİNK ORGANİZASYON " grubunun imzası olması gurur verici ve göğsümüzü kabartan bir durum şüphesiz. Adana'dan bir ismin, bir firmanın bu uluslararası tanıtım arenasında olmasında emeği geçen Pink grubu yönetim kurulu başkanı sevgili Namık Kemal Biçer'le grubun birbirinden deneyimli başarılı yöneticilerine bir Adanalı olarak kendi adıma ve bu kentteki yaşayan herkes adına teşekkür etsem sanırım abartı olmaz.Çünkü ülkenin her yerinde hatta dünyanın her yerinde Adana algısının doğru anlatılmasına her kim ki ya da kimler ki katkı koyup Adana ve Adanalının doğru algılanmasına neden oluyorsa kenti yöneten bürokratların, siyasetçilerin, iş adamlarının, gazetecilerin bu Adana neferlerine farkındalık yaratması gerektiğine ve bir sürü daha Namık Kemal Biçer'ler oluşmasına en azından onları alkışlayarak başarılarının devamını temenni ederek bu kent için önemli olduklarını hissettirmek...bunu yapabiliriz çok zor bir şey değil...mesela benim yaptığım gibi...

 


Haberin Yazarı   :   Tamer Gözüdeli       Eposta Adresi   :  

Yazarın Önceki Yazısı  :   TÜRKİYE’NİN İLK BARIŞ ANITI AÇILIYOR

Haber Tarihi : 14.06.2016         Bu Haber 2576 Kez Okundu.Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

REKLAM

Facebook

Twitter