"Çukurova’nın En İyi Gazetesi"

Son Güncelleme 10:35

Süper müdür

Tamer Gözüdeli


Sayın Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek'e biz 5 Ocak ailesine gösterdiği ilgi alaka ve misafirperverlikten dolayı adıma ve gazetemin nezdinde teşekkür ederek başlamak istedim.

Son yıllarda Türk polisinin çağdaş, yenilikçi, algıda seçici, sokaktaki vatandaşla aynı dili konuşan, vatandaşın korkmadığı, tam tersine saygı duyduğu, sevdiği polisin gülen yüzünü gördük Sayın Zeybek'le yaptığımız Pazar kahvaltısında. Sorduğumuz soruların tamamına samimi net cevaplar aldık. Bize; kendisine "rahatlıkla her şeyi sorabileceğimizin" açılış konuşmasıyla başladı ilk sözlerine. Biz de etik değerleri göz önüne alarak sorduk sorularımızı. Beni çok etkileyen durum şuydu: Soru cevap bir kenara bırakıldı, kahvaltı kendiliğinden bir sohbete dönüştü.  Kendisi de bizler gibi bir Adanalı olan sevgili müdürümüz, bizlerden, ilgi alanlarımız, yetkilerimiz doğrultusunda katkı istedi - sanatsal, sportif konular gibi - Kendisine bunun sözünü verdik ama bir kez de buradan seslenelim:  Adana Emniyet Müdürü ve müdürlüğünün her zaman olduğumuz gibi destekçisi olmaya devam edeceğiz.

"İşimiz sadece ceza yazmak, suçluyu yakalamak değil, cezayı gerektiren davranışlardan toplumu, özellikle gençleri uzak tutacak projeler hazırlıyoruz. Onları da süratle uygulamaya koyacağız." Diyen adananın Adanalı, karizmatik Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek'i bir adanalı olarak kutluyor, başarılar dolu bir Adana serüveni diliyorum.Haberin Yazarı   :   Tamer Gözüdeli       Eposta Adresi   :  

Yazarın Önceki Yazısı  :   Birileri Adem Ersoy'u durdursun

Haber Tarihi : 29.05.2014         Bu Haber 2212 Kez Okundu.Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

REKLAM

Facebook

Twitter