"Çukurova’nın En İyi Gazetesi"

Son Güncelleme 10:35

Teşekkürler Savaş Çokduygulu...

Ergun Kara

Bu bir süreç...

14 Yıllık başarı mücadelesi...

Gazetenin yayın hayatına başladığı andan bugüne kadar olan bölümde bir çok ismin önemli ölçüde katkısı oldu. Hepsine ayrı ayrı teşekkür etmek gerekir.

Önemli bölümlerden geçerek şimdiki hüviyetiyle okuyucusunun karşısına çıkan 5 Ocak'ın çatısı altında bulunan şanslı isimlerdenim.  Kardeşim Serkan Şenyürek ile beraber bu kapıdan birlikte girdik.  Mesleki yaşamımda 'milat' başlığını koyabilirim. 5 Ocak ailesinin bir üyesi olmak ve burada değer görmek herkese nasip olmayacak bir apolet.

Doğal olarak isim sirkülasyonu burada da yaşandı ve bundan sonrada yaşanacaktır. Ancak 5 Ocak'ın varlığı her zaman başarılı bir şekilde Adana'nın kalbinde dolaşacaktır.

Bu misyonu 5 Ocak ailesine öteden beri yükleyen  ağabey, baba, yardımsever, iyi kalp, müthiş isim Savaş Çokduygulu'dur...

Onun liderliğinde atım atmak, mücadelede silüetini görmek, sıkıştığınızda 'nasıl olsa Savaş Çokduygulu var' olgusunu beyninizde hissetmek başarınızın temelindeki halkalar.  Savaş Çokduygulu ile çalışmanın keyfini sürüyoruz. Bizlere başarı olarak dönüşü oluyor.  Kısacası Savaş Çokduygulu varsa sorun yoktur.

5 Ocak ailesindeki diğer isimleri tek tek yazmaya gerek yok. Savaş Çokduygulu'nun ardında adımlarımızı atmaya devam ediyoruz.

Sadece spor sayfasına düşüncelerini aktaran isimler üzerinde değerlendirme yapmam gerekiyor.

Duayan Adnan Ercan, Kaptan Köşkünden yazan Ercan Aslankeser,  bilgi kokan Uğur Sığırcı-Ramazan Çakır ikilisi, salonların efendisi Ayhan Arısoy, tecrübe Necip Erdoğan ve Kurtul Kaçın'ın büyük emekleri var. Saydığım isimlere tek tek teşekkür ediyorum. 5 Ocak'ın misyonu ve vizyonu çerçevinde düşüncelerini yazıya aktarmaları ve spor kamuoyunun merak ettiklerini aydınlatmaları çok önemli. Herşeyden önemlisi işlerini büyük ciddiyet içinde yapmaları benim hoşuma giden en önemli nokta. İyiki varsınız ve iyiki sizlerle yola devam ediyorum.

Evet 5 Ocak Gazetesi kıyamet kopana kadar sizlere olan hizmetini sürdürecek. Bu çatı altında kim olursa olsun iyi niyet çerçevesinde, ciddi çalışmayla görevini yapacaktır.

Teşekkür Savaş Çokduygulu; Adana'ya 5 Ocak'ı kazandırdığın için...Haberin Yazarı   :   Ergun Kara       Eposta Adresi   :  ergun.kara@5ocaknews.com

Yazarın Önceki Yazısı  :   Tribünün anlatmak istediği

Haber Tarihi : 27.02.2013         Bu Haber 0 Kez Okundu.Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

REKLAM

Facebook

Twitter