"Çukurova’nın En İyi Gazetesi"

Son Güncelleme 10:35

Zeydan Karalar

Utku Sağılır

Zeydan Karalar'ı uzun süredir takip ederim. İl Başkanlığı döneminde birlikte çalışmışlığımızın dışında, CHP Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı olmasının ardından da görüş alışverişimiz daima sürdü. Aday adaylarının mesaj ve basın bülteni bombardımanı gerçekleştirdiği şu günlerde, Zeydan Karalar az ve öz konuşuyor. Parti içi birleştirici mesajları geniş kitlelerden olumlu tepki alıyor. Mevcut belediye başkanlarının icraatlarını kötülemek yerine, kendi çalışma tarzı hakkında bilgi veriyor ve toplumun her kesimini kucaklayacak şekilde konuşuyor. Ziyaretlerinde, özel günlerde verdiği masajlar bilgi birikimi ürünü ve zaten toplumda var olan güvenilirliğini daha da üst noktalara çekiyor.


CHP gençlik kollarından gelişi, ÇUKOBİRLİK gibi bir kurumda gerçekleştirdiği ve hala sözü edilen dürüst, disiplinli yöneticilik anlayışı, tabanda çok güçlü bir desteğe sahip olması Zeydan Karalar'ı Seyhan'ı yönetmeye talip olan diğer isimlerden bir adım öne çıkarıyor. Zeydan Karalar, aday olsa da olmasa da partisi için çalışmaya devam edecek yapıda bir CHP'li.

Belediye başkanı seçilmesi halinde yapacağı her hizmeti halka, sivil toplum örgütlerine ve meslek odalarına danışacağından da eminim. Seyhan'ın sorunlarını bilen Karalar bana göre Adana'nın ihtiyaç duyduğu, kişisel çıkar gözetmeden hizmet yapacak çok önemli bir isim. "Parti içi barış, parti dışı yarış" sloganı da müthiş tuttu. Vaatte bulunmayı pek sevmeyen, icraatın önemli olduğunu her fırsatta dile getiren Karalar, kadınlara ve gençlere verdiği önemi de sık sık açıklıyor. Seyhan'da CHP'nin oylarının 160 bine çıkabileceğine dair inancı tam. Zeydan Karalar, sıra dışı bir siyasetçi olduğunu ve tabanda müthiş bir desteği bulunduğunu defalarca kanıtladı.

Bundan sonrası parti genel merkezinin vereceği karara bağlı. Adana'nın kaybetmemesi gereken, kentin geleceğinde mutlaka olması gereken bir isim Zeydan Karalar.Haberin Yazarı   :   Utku Sağılır       Eposta Adresi   :  

Yazarın Önceki Yazısı  :   Bir bağımsız geliyor…

Haber Tarihi : 06.09.2013         Bu Haber 7950 Kez Okundu.Yorumlar(3)

ahmet günsever
seyhanda tekyol yalcin akyol
11.09.2013
cevher sarıgül
görüşlerinize saygı duyuyorum fakat, Yalçın Akyol faktörünü unutmamak gerekiyor ;)
11.09.2013
Muhittin şare
Çukobirlikte görev yaptığı yıllarda çok başarılı çalışmaları ile tanıdığım Sayın, Zeydan karaların,belediye başkanlığına seçilmesi durumunda seyhan için çok şeyler yapacağına yürekten inanıyorum, şimdiden başarılar diliyorum...
11.09.2013

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

REKLAM

Facebook

Twitter