"Çukurova’nın En İyi Gazetesi"

Son Güncelleme 10:35

Bir puana sevindik

Cihan Çınarlı

 

Her zaman deriz ya hayırlısı olsun diye!

Bu işin sonunu çok merak ediyorum.  19 hafta da 11 beraberlik. Bu maçların altısını kazansa idin 35 puan ile ile liderlik koltuğunda oturan takım Adana Demirspor olurdu...

Bugün yatırılacak para ile "transfer tahtası" açılacak ve "allayıp pullayarak aldığımız" daha sonra işimize yaramıyor diye kapının önüne koyduğumuz "Tiago" dan medet umuyoruz. Bu transferler erken olmuş olsaydı belki işin rengi değişir, son iki maçından 4 puan daha alıp 27 puan ile 7. Sıraya yerleşmiş olurduk.

Falan filan yani...

Benim üzüldüğüm ne biliyor musunuz?

Puan cetvelinde bizim üstümüzde bulunan takımlara bakıyorum da, Adana Demirspor'un tarihinin yakınından geçecek takımlar değil. Beni üzen bu.

Denizlispor maçında yediğimiz "evlere şenlik" gol az daha bize pahalıya patlıyordu. Yenemiyorsan yenilmeyeceksin derler ya, kötünün iyisi yani.

Teknik direktör Engin İpekoğlu'nun talebeleri bu maçta daha derli-toplu bir görüntü çizdiler. Gol yollarında daha başarılı olmamız gerekiyor. Bugün yapılacak transferler ile yapılacak hamlenin bizlere ne getireceğini göreceğiz. Hafta sonunda evimizde Gaziantep Belediyespor ile karşılaşacağız. Bu maçtan muhakkak 3 puan alarak ayrılmamız gerekiyor. Yakalanacak seri galibiyetler şuan ki hedefimiz olan ilk 6 takım arasına girmek. Bunu yakalama şansımız var.

Bence Antep maçı kırılma noktası olacaktır diye düşünüyorum. Başkan Sedat Sözlü ve yönetimin öncelikle bugün yatırılacak para ile transfer tahtasını açmaları önemli. Bu teknik ekip ve futbolcuların da moral motivasyonunu engelliyor. Şuana kadar gelen futbolcuların haricinde gelecek olanları çok merak ediyorum. Tabi takıma verecek katkılarının da ne olacağı merak konusu.

 


Haberin Yazarı   :   Cihan Çınarlı       Eposta Adresi   :  

Yazarın Önceki Yazısı  :   Pote demek Gol demek

Haber Tarihi : 31.01.2017         Bu Haber 0 Kez Okundu.Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

REKLAM

Facebook

Twitter