"Çukurova’nın En İyi Gazetesi"

Son Güncelleme 10:35

Fenomen başkan

Tamer Gözüdeli


Geleneksel 5 Ocak ailesi kahvaltılarının son konuğu usta siyasetçi, çiçeği burnunda başkan, Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar'dı.

Kahvaltılarımızın tamamında olduğu gibi bu kahvaltımızda son derece samimi ve sıcak geçti.

Sayın Başkan Karalar'a katılımlarından dolayı 5 Ocak grubu olarak bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Başkanımızla çok keyifli geçen sohbetimizde altı çizilmesi gereken birçok konu başlığı oluştu. Hepsi de dikkat çekiciydi. Benim için en anlamlılarından birisi özel şehir adana sözüydü. Siyasetçilerimizden adana ile ilgili çokça duyarız ya hani klişeleşmiş adana sloganları. Her şey adana için, adana sevdalısı gibi sözler. Bu onlardan değildi. Bana çok samimi sıcak içi dolu olan tam da Adana'yı anlatan hatta biraz daha ileri gideceğim Adana tanıtımlarında kullanılacak bir slogan dersem abartı olmaz diye düşünüyorum.

Sayın başkanı seçim çalışmalarından beri takip eden ve kendileriyle seçim öncesi ve sonrası bir araya gelen bu kentin yetiştirdiği bir tiyatro sanatçısı olarak umutlandım heyecanlandım gururlandım çünkü Seyhan'da kültürel sanatsal organizasyonlara ağırlık verecekleri işlerinin sadece yol park bina yapmak olmadığını Seyhan'ın sosyal kültürel alandaki ihtiyaçlarına cevap vereceklerinin altını çiziyor.


Ben tam da bu konuşmaları dinlerken ertesi gün yazacağım yazınsın başlığını atıyorum fenomen başkan. Seyhan da merakla beklenen Zeydan'lı günler coşkuyla beraberlikle umutla başladı. Biz de özel Seyhan'ın özel başkanına yürekten başarılar diliyor ve yanında olduğumuzu ve olacağımızı tüm içtenliğimizle bir kere daha beyan ediyoruz. Yolun açık olsun sayın başkan.Haberin Yazarı   :   Tamer Gözüdeli       Eposta Adresi   :  

Yazarın Önceki Yazısı  :   Süper karnaval

Haber Tarihi : 24.04.2014         Bu Haber 0 Kez Okundu.Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

REKLAM

Facebook

Twitter