"Çukurova’nın En İyi Gazetesi"

Son Güncelleme 10:35

Çukurova ilçesi danışma meclisi yapıldı

Özel Haber: Sefa Akın

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çukurova İlçe Başkanlığınca her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Danışma Meclisi bu hafta sonu gerçekleştirildi.

Toplantı salonuna, partililerin yoğun ilgisi ve alkışları arasında giren AK Parti Adana İl Başkanı Avukat Fikret Yeni, partililere hitaben Başkanlık Sistemi ile ilgili bir konuşma yaptı.

Yeni, Adana teşkilatı olarak danışma meclislerine önem verdiklerini belirterek, partililerden bu toplantıları önemsemelerini ve mutlaka katılmalarını istediği konuşmasında , "Üst kademeden alt kademeye, mahalle temsilcisine kadar, AK Parti'ye gönüllü olarak hizmet eden herkesi başkanlık sistemi için çalışmalara hız vermelerini istedi.

 Başkan Yeni, " Bir araya gelerek gücümüzü daha iyi hissetmeli ve bir birimize bilgi ve birikimlerimizi aktarırken, çalışmalarımızı da paylaşmalıyız" dedi.

AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak ise ilçe teşkilatı olarak Çukurova ilçesinde yapacakları çalışmalara hız verdiklerini ifade ederek, "Çukurova ilçesinde gördüğümüz tüm eksikleri yakından takip ediyoruz. Hedefimiz Başkanlık Sistemi'nin halkımıza doğru anlatılmasıdır. Her apartmanda mutlaka bir temsilcimiz olacak. Çukurova ilçesinde çalınmadık kapı bırakmayacak ve tüm halkımıza ulaşacağız. Onlarla kucaklaşıp, Çukurova ilçesine verdiğimiz önemi bir kez daha anlatacağız. Çukurova Belediyesi'nce yapılmayan hizmetlerin ve yanlış uygulamaların altını çizip, hizmetlerin takipçisi olacağız. Çukurova ilçesinde yaşayan vatandaşlarımızı Başkanlık Sistemi hakkında bilgilendireceğiz" diye konuştu.

 


Haber Tarihi : 29.01.2017         Bu Haber 0 Kez Okundu.Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

REKLAM

Facebook

Twitter