"Çukurova’nın En İyi Gazetesi"

Son Güncelleme 10:35

Demirspor bugüne bıraktı

 

Adana Demirspor'da en çok merak edilen federasyona olan borcun yatırılıp yatırılmaması konusu bugün kaldı. Dün gün boyu camia bu konunun yanıtını aradı ama ne yazık ki yönetim kurulunun tüm çabasına rağmen borcun yatırılması bugüne kaldı.  Zaten genel olarak da ara transferde resmi süre bugün sona eriyor. Demirspor yönetim kurulu parayı yatırmaz ise büyük sıkıntı yaşanacağı ön görülüyor.

İDMANA ÇIKTILAR

Adana Demirspor yönetim kurulunun borcu yatıracağı düşünülerek ara transferde alınması planlanan Tıagıo, Alican ve Timuçin bugünkü idmana çıkarak ilk kez takımla buluştular. Bu durum kamuoyuyla paylaşılmadı.  Yapılan idman öncesinde teknik direktör Engin İpekoğlu, oyuncularıyla toplantı  yaparak yen oyuncuları tanıttı. Yapılan toplantı sıcak hava da geçerken, zorlu Antep maçı öncesinde büyük moral oldu.

BUGÜN GELİYORLAR

Takımın diğer transferleri Leroy ile Berat Tosun bugün Adana'ya geliyor.  Yapılan görüşmelerde aslında dün Adana'ya geleceklerdi ancak bugüne kaldılar . Federasyon borcu yattıktan sonra bu oyuncular imzayı atacaklar. Genel olarak bugün imza töreni düzenlenecek.  Teknik Direktör Engin İpekoğlu, yeni transferlerle güçlendiklerinin altı çizerken, yeni bir anlayışla sahaya çıkacaklarını söyledi.

DURMAK YOK

Bu hafta liglerde kupa mesaisi var. Bu nedenle maçlar diğer hafta oynanacak.  Adana Demirspor sahasında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u ağırlayacak. Bu zorlu maçta tribünler cezalı olması nedeniyle taraftar alınmayacak.  Bugün yapılan ilk idman  yaklaşık 1,5 saat sürdü. Teknik direktör Engin İpekoğlu, sakatlığı bulunan oyunculara farklı idman proğramı uyguladı. (Ergun Kara)

 


Haber Tarihi : 31.01.2017         Bu Haber 0 Kez Okundu.Yorumlar(0)

Henüz Yorum Eklenmemiş

Yorum

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz

REKLAM

Facebook

Twitter